Domki


Domki nad jeziorem

Śniadanie na tarasie czy wieczór na plaży? Możesz mieć to wszystko w cenie wygodnego domku nad wodą o wysokim standardzie. Postawione w 2019 roku domki to nasza oferta dla tych, którzy cenią komfort. Każdy z nich wygodnie pomieści całą  rodzinę dzięki przestronnemu salonowi i oddzielnym sypialniom. Duże okna zapewniają spektakularny widok na jezioro lub zabytkowy park pałacowy. 

Wyposażenie

Wnętrza zostały urządzone praktycznie, tak by nawet podczas długiego pobytu było wygodnie jak w domu. Wykończenie jasnym drewnem nadaje im przytulny, skandynawski charakter, a przemyślane detale czynią pobyt przyjemnym i beztroskim. Każdy z domków nad jeziorem Siecino jest wyposażony w:

  • dwie sypialnie,
  • salon z aneksem kuchennym,
  • łazienkę z natryskiem,
  • taras z rodzinnym stołem,
  • grill,
  • ogrzewanie.

Goście mogą korzystać z własnego aneksu kuchennego wyposażonego w lodówkę, czajnik elektryczny, płytę grzewczą i zmywarkę. Dzięki temu mogą cieszyć się rodzinnymi śniadaniami czy kolacjami na tarasie. Grill przy każdym domu pozwala zjeść coś na ciepło wśród bliskich również pod gwiazdami. W łazienkach komfort zapewnia wygodna kabina prysznicowa z bezpiecznym wejściem z myślą o najmłodszych.

Otoczenie domków

Domki znajdują się tuż nad brzegiem jeziora z dogodnym dostępem do prywatnej plaży. Są połączone alejkami, dzięki którym nawet dojazd z wózkiem nie stanowi problemu. Plaża posiada przystań, bar i park wodny dla dzieci, co zapewnia strefę relaksu dla każdego niezależnie od wieku. Wszystko to otoczone jest zabytkowym parkiem w stylu angielskim z unikatowymi drzewami czy krzewami ozdobnymi. Takie otoczenie urzeka niezależnie od pory roku.

Domki nad jeziorem Siecino

Łącznie goście mają do dyspozycji 21 domków. W każdym z nich znajdują się po dwie sypialnie i osobny salon. Zaciszne położenie nad jeziorem sprzyja wypoczynkowi, dlatego cieszą się one zainteresowaniem rodzin, jak i zorganizowanych grup. Chętnie odpowiemy na Państwa pytanie odnośnie tej i innych atrakcji należących do Pałacu Cieszyno.


Galeria zdjęć domków nad jeziorem